Windows 8 nie bardzo?

- Microsoft nie próżnuje i stara się nadążyć w walce o mobilnych użytkowników; poznaj ich system

Windows 8 nie bardzo?

Postprzez Jan Bielski » 21 Lis 2012, o 14:46

hej,
Zasłyszałem , czy wyczytałem informację prasową, o tym że Windows 8 nie specjalnie przyjął się na rynku... To znaczy przyjął się jako tako, ale użytkownicy / ci co kupili wykryli kilka problemów.
Pierwsze to bardziej może estetyczne - logo umieszczone z tyłu obudowy łatwo się ściera. Nie próbowałem, ale jak może się ścierać loga na obudowie urządzenia??!!
Drugie to - niedopracowana obudowa i/ lub tablet, co powoduje że gdy chcemy odpiąć klawiaturę od tabletu - bardzo łatwo możemy ją uszkodzić. Co się komuś, czy kilku osobom już tam zdarzyło.
Trzecia rzecz - najgorsza - tablet w najmniej oczekiwanych momentach ścisza się samoczynnie. problem podobno już został zgłoszony do Microsoftu.
Nie to, żebym był jakimś przeciwnikiem firmy z Redmond, ale wtedy kiedy powinni wypuścić na rynek produkt niemal idealny - oni nie popisali się zbytnio. Miało być tak pięknie, miała być konkurencja dla Androida i Apple, a tutaj jest co najwyżej średnio. I trzeba szybko reagować, żeby nie wpaść w jeszcze większy dołek... :wisze:
Co o tym myślicie? Czyżby to był początek poważniejszych problemów Microsoftu?
Jan Bielski

Co tam z Surface?

Postprzez macarena_1983 » 21 Lut 2013, o 22:53

Hej,
Czy ktoś wie, może ktoś osobiście użytkuje tabletu Microsoft Surface? Tak z czystej ciekawości pytam, jak sprawuje się tablet na systemie operacyjnym, na którym wszyscy się wychowaliśmy? Słyszałam coś, że wersja mobilna nie jest tak przejrzysta i intuicyjna jak ta z laptopów i kompów stacjonarnych. A tak w ogóle to czym sę różni Windows na tableta, od jego starszego brata z dużych kompów? :thankyou:
macarena_1983

słaby

Postprzez bananiowy » 27 Mar 2013, o 16:53

Według mnie Win 8 jest strasznie słaby jeżeli chodzi o system. Chcieli chyba za bardzo zamieszać na rynku, jednak wprowadzenie za dużej ilości innowacji nie jest dobre.
bananiowy

Windows 8 nie bardzo?

Postprzez tamarajas » 1 Cze 2014, o 18:39

Też słyszałam, że kiepski jest Win 8. Sam wygląd jest okropny. I masz rację, lekki przerost formy na treścią.
tamarajas

Windows 8 nie bardzo?

Postprzez GrimPiece » 2 Cze 2014, o 20:28

Ogólnie to odnosisz się do komentarzy sprzed roku i wtedy chyba jeszcze windows 8 faktycznie był słaby, bo na mobilne urządzenia MS wypuścił jedynie windows RT, czyli wersję, która właściwie była mniej funkcjonalna niż Android, a jedyną jej zaletą był Office na pokłdzie. TEraz jest pełny windows 8.1 - chyba na Surface 2 i na niektórych Asusach. Zbiera raczej dobre recenzne i moim zdaniem tez jest jak najbardzeij ok. Dobra dotykowa platforma, instalować można swobodnie praktycznie to samo co na lapku, wygląd - to już kwestia gustu, wiec się nie wypowiadam. Ale źle na pewno nie jest - sporo osób nawet uważa że to aktualnie najlepszy system na tablety.
GrimPiece

Windows 8 nie bardzo?

Postprzez robson87r » 3 Cze 2014, o 14:54

według mnie Win8 jest słaby niestety
robson87r

Windows 8 nie bardzo?

Postprzez marcus » 3 Cze 2014, o 20:56

@up dlaczego uważaśz, żę jest słaby? Pełna ósemka wygląda dobrze, chociaż nie miałęm okazji jakoś dłużej go testować. Jak na razie widać w necie raczej pozytywne opinie. Jeśli uważasz, że jest słaby to podaj jakieś argumenty ;)
marcus

Wróć do Windows

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość