Menu

Etui, pokrowce

Twój tablet zasługuje na odpowiednie lokum w postaci pokrowca / etui. Dzięki niemu ochronisz urządzenie przed otarciami, wydłużysz jego żywotność.

Folie ochronne, środki czystości

Musisz zadbać o swój tablet. Rozważ założenie ochronnej folii poliwęglanowej na matrycę, dzięki czemu będzie zawsze w nienaruszonym stanie, jak nowa.

Ładowarki do tabletów

Tableta używasz zapewne w wielu miejscach, np. w domu i w pracy. Dlatego powinieneś zaopatrzyć się w drugą ładowarkę sieciową oraz samochodową.

Kable i akcesoria USB

Te akcesoria będą często niezbędne, np. dla podłączenia modemu 3G, pamięci przenośnej (pen-drive), dysku zewnętrznego, czy połączenia z komputerem.

Kable, adaptery HDMI

Będziesz co chwilę podłączał Twój tablet do innych urządzeń: telewizora, projektora, czy laptopa. W wielu sytuacjach "uratują Ci życie" kable i przejściówki HDMI.

Pozostałe akcesoria na tablety

Nie ograniczaj się do etui czy ładowarki. Zaopatrz się w zewnętrzne głośniki, kartę pamięci, uchwyt samochodowy na tableta, czy myszkę na Bluetooth.

Akcesoria do tabletów wszystkich marek - sprawdzone i testowane

Kupujesz tablet, więc potrzebujesz do niego akcesoriów. Znajdziesz je tutaj. Mamy dla Ciebie TYLKO takie akcesoria, które będą pasowały i doskonale współpracowały z Twoim tabletem.

Ten dział sklepu Tabletoid.pl jest w ciągłym rozwoju. Mamy już około 100 akcesoriów, robimy kolejnym zdjęcia, opisy, filmy. W najbliższych tygodniach będziesz mieć już możliwość ich kupienia.

Co ważne, jeśli zapłacisz z góry, akcesoria wyślemy do Ciebie na nasz koszt usługą Poczty Polskiej - Pocztex Kurier48. A pobranie u nas kosztuje jedynie 9,90zł.

Postanowiliśmy wszystkie akcesoria dać na jednej liście (czyli wszystkie od razu widzisz w menu), abyś miał klarowną sytuację i widział wszystkie jak na dłoni, bez konieczności przeklikiwania kategorii menu.


Darmowa wysyłka akcesoriów na terenie Polski

Nie jest ważne, czy zamówisz za 1000 zł, 100 zł, czy za 10 zł,
bo przy wpłacie z góry masz darmową wysyłkę.