508 569 216 - Infolinia czynna pon.-sob. 8-20 Akcesoria do tabletów i telefonów - sklep internetowy Kraków, Zielonki - Europa Akcesoria do tabletów i telefonów - sklep internetowy Kraków, Zielonki - Polska

100 dni na zwrot

Jeśli odeślesz towar, oddamy Ci także za przesyłkę zwrotną do nas

Jak być może wiesz, w Polsce masz ustawowo zagwarantowane prawo zwrotu towaru zakupionego przez internet. Zasady ustawowe są takie:

  • Masz na to 14 dni kalendarzowych od momentu otrzymania towaru. 
  • Sprzedawca ma obowiązek oddać Ci koszty transportu (wysyłki) poniesionej przy zakupie, ale tylko w wysokości najniższej opcji, jaką oferuje. Zatem jeśli sprzedawca ma opcję listu poleconego za 5zł i kuriera za 15zł, a Ty wybierzesz kuriera, wtedy sprzedawca (jeśli zwrócisz towar) odda Ci 5zł, a nie 15zł. 
  • Koszty odesłania towaru ponosi kupujący. 
  • Co ważne, masz do tego prawo jako konsument - a nie firma. Zatem kupując produkt na fakturę na dane firmowe, nie jesteś konsumentem.

Ale uwaga: u nas jest inaczej! Tak u nas to działa:

  • Masz aż 100 dni na zwrot towaru! Dlaczego tak bardzo wydłużyliśmy ten okres? Po pierwsze, bo jesteśmy pewni naszych produktów; sami ich używamy, testujemy je i z czystym sercem polecamy i sprzedajemy. Po drugie, zdajemy sobie sprawę, że ktoś może kupić coś np. na prezent na urodziny, które ktoś inny ma za kilka tygodni; wtedy 14 dni by przeminęło i gdyby prezent okazał się nietrafiony, kupujący zostałby z niepotrzebnym produktem. Po trzecie, chcemy, aby nasi Klienci czuli się w pełni komfortowo podczas zakupów u nas. 
  • Jeśli rozmyślisz się i odeślesz nam zakupiony produkt lub produkty, oddamy Ci pełną kwotę za produkt i przesyłkę, czyli tyle, ile zapłaciłeś. 
  • Oddamy Ci także za przesyłkę zwrotną do nas! Pamiętaj jedynie, by odesłać produkt przesyłką rejestrowaną (np. listem poleconym), by w razie jej zaginięcia można było złożyć reklamację u firmy transportowej (np. Poczty Polskiej). 
  • Prawo zwrotu ma u nas każdy. Nie traktujemy firm, jako kogoś gorszego od konsumentów. Dla nas Klienci są równi. 

Możesz więc śmiało robić u nas zakupy. W razie problemów zawsze jestesmy do Twojej dyspozycji. A jeśli zechcesz odesłać produkt, nie tylko będziesz mógł to zrobić aż do 100 dni od jego otrzymania, ale także pokryjemy wszystkie koszty, jakie poniosłeś.