Wysyłamy w 24 godzinywysyłamy w 24 godziny
Gwarancja 24 miesiącegwarancja 24 miesiące
akcesorium dostępne na magazynie sklepudostępny na magazynie
Testujemy produkty przed wysyłkątestujemy przed wysyłką
Możesz zapłacić za pobraniem, przy odbiorzemożesz zapłacić przy odbiorze

Bez wątpienia zapragniesz podłączyć swój tablet (Kiano, Lark, Shiru, czy jaki tam masz) do telewizora, projektora multimedialnego lub choćby monitora komputerowego, by cieszyć się obrazem na większym ekranie i dźwiękiem z telewizora czy kina domowego. Czy da się to zrobić? Oczywiście, tak. Jak to zrobić?

Gniazdo HDMI służy do podłączenia tabletu do telewizora LCD (także plazmowego, LED lub innego), projektora (rzutnika multimedialnego) lub monitora komputerowego. Oczywiście telewizor lub inne urządzenie, na którym chcesz oglądać obraz z tabletu, musi posiadać wejście hdmi.

Warto dodać, że kabel HDMI (ang. High Definition Multimedia Interface) służy zarówno do transmisji sygnału video (obrazu), jak i audio (dźwięku).

Masz dwie możliwości podłączenia tabletu do telewizora lub innego odbiornika sygnału audio-video przez gniazdo mini-HDMI wbudowane w tablet:

  1. Możesz podłączyć do tabletu przejściówkę (adapter) mini HDMI -> zwykłe HDMI, a do przejściówki wpiąć zwykły przewód HDMI, zaś drugą końcówkę przewodu wpiąć do telewizora. Odpowiednią przejściówkę HDMI możesz kupić tutaj.
  2. Możesz połączyć tablet bezpośrednio z telewizorem jednym kablem. Przewód ten ma z jednej strony wtyk mini-HDMI (do wpięcia do gniazda tabletu), a z drugiej strony wtyk zwykłego HDMI, który umieszczasz w gnieździe telewizora, rzutnika lub monitora. Taki kabel możesz kupić właśnie na stronie, na której teraz jesteś.

Parametry techniczne oferowanego kabla / przewodu:

  • najnowszy standard w wersji v 1.4
  • złącza kabla pozłacane są 24-karatowym złotem, dla doskonałego przewodzenia obrazu i dźwięku
  • do produkcji użyto tzw. miedzi beztlenowej, która polepsza jakość sygnału
  • kabel jest w pełni ekranowany, co eliminuje zakłócenia sygnału
  • wtyki przewodu są solidnie wykonane, dzięki czemu będziesz go używać przez lata
  • masz do wyboru cztery długości kabla: 1m, 2m, 3m

Przewód - kabel HDMI do mini-HDMI

Przewód mini HDMI

Z ogromna przyjemnoscia wystawiam POZYTYWA!!!! Wszystko sprawnie, milo i przyjemnie!!! Transakcja wzorowa, bez jakichkolwiek zastrzezen!!! Zycze wszystkim tak swietnej wspolpracy!! *GORACO* *POLECAM*, dziekuje i pozdrawiam

Daniel, Ciepielowice

Poznaj więcej opinii
 

Klienci, którzy kupili to akcesorium kupowali także poniższe akcesoria