Wszystkie produkty wystawione na sprzedaż w sklepie internetowym tabletoid.pl są nowe i posiadają gwarancję. Trwa ona aż 24 miesiące. Co to oznacza w praktyce? Już tłumaczymy.

Jak działa gwarancja w naszym sklepie z akcesoriami do tabletów

Oferujemy tylko sprawdzone i przetestowane przez nas akcesoria. Może się jednak zdarzyć, że zakupiony u nas sprzęt odmówi posłuszeństwa. Co wtedy? Wtedy korzystasz z przysługującej Ci gwarancji. Jak zatem wygląda to w praktyce? Bardzo prosto:

 • Kupujesz u nas towar (np. ładowarkę samochodową do tabletu).
 • Jeśli zakupiony sprzęt przestaje działać w okresie 2 lat od daty zakupu, korzystasz z gwarancji, dzwoniąc do nas lub kontaktując się mailowo.
 • Podajesz typ sprzętu i opis usterki. Najpierw staramy się pomóc Ci rozwiązać problem, jeśli jednak jest to niemożliwe, wtedy prosimy Cię o odesłanie towaru na nasz adres firmowy:
  KRZYWY.PL Paweł Krzyworączka
  ul. Lawendowa 21
  32-087 Zielonki
  Zalecamy wysyłkę listem (lub paczką) priorytetowym poleconym Pocztą Polską.
 • Gdy list lub paczka z produktem przyjdzie do nas, sprawdzamy go, a następnie wysyłamy do Ciebie inny, sprawny egzemplarz. Jeśli się okaże, że nie mamy już takiego samego w sprzedaży / w magazynie, wtedy zaproponujemy Ci inny model, o takich samych lub lepszych parametrach, albo zwrot zapłaty za towar.

Kupując akcesoria w sklepie tabletoid.pl możesz spać spokojnie.