Przedstawmy się. Ja nazywam się Paweł Krzyworączka i jestem właścicielem marki Tabletoid.pl. Prowadzę firmę KRZYWY.PL, która zajmuje się marketingiem internetowym oraz sprzedażą w sieci (należy do nas m.in. e-sklep z akcesoriami – senio.pl). Tabletoid.pl współprowadzi ze mną mój brat, Piotr Krzyworączka, który jest równocześnie współautorem poradnika kupującego tablet (tabletoid.pl/poradnik), a także pisze ze mną bloga o tabletach (tabletoid.pl/blog). Po prostu razem współtworzymy markę tabletoid.pl. A pod spodem obejrzysz nasze zacne twarze. 

Paweł i Piotr jeszcze jako dzieci

Czas mija, a nasza przyjaźń – nie. Paweł i Piotr, Piotr i Paweł – zawsze ramię w ramię, blisko siebie. Wspólne cele, idee, wartości. Na przyjaźni i zaufaniu budujemy biznes i naszą przyszłość.

Piotr i Paweł Krzyworączka - bracia w biznesie

 

Jak wiele innych osób, interesujemy się elektroniką użytkową: komputerami, telefonami, a także tabletami. Mając pewną wiedzę z zakresu e-biznesu, postanowiliśmy działać w e-handlu.

Działamy całkowicie transparentnie: możesz do nas zadzwonić, a nawet przyjechać do nas, do siedziby firmy, aby odebrać zakupione akcesoria do tabletu.

O jednym możemy Cię zapewnić: Twoje dobro jest dla nas priorytetem. Wyznajemy zasadę, że prowadzenie biznesu to pomaganie innym ludziom, a zarabianie pieniędzy na życie i rozwój firmy jest tylko skutkiem takiego podejścia i działania.

Zapraszamy Cię do kontaktu z nami, na naszego bloga, forum i do zakupu akcesoriów, które z radością sami używamy i oferujemy także Tobie.

Paweł i Piotr Krzyworączka