Zobacz zawartość opakowania tabletu Kiano Pro 10 Dual. Warto zwrócić uwagę na 24-miesięczną gwarancję door-to-door, realizowaną w Polsce (firma ma siedzibę w Małopolsce).

Oto zawartość opakowania tabletu Kiano Pro 10 Dual:

  • 10-calowy tablet
  • ładowarka sieciowa
  • kabel: zwykłe USB -> micro USB
  • przejściówka (micro -> zwykłe USB)
  • instrukcja obsługi
  • karta gwarancyjna

Samo pudełko jest bardzo solidnie wykonane, posiada zamknięcie górnej klapy na magnes.

Jak szybko uruchamia się tablet Kiano Pro 10 Dual? Zamiast szukać teorii na temat czasu uruchamia się systemu Android, po prostu zobacz ten film.
Oczywiście mowa jest o czasie uruchomienia z całkowitego wyłączenia tabletu, a nie wyjścia z uśpienia. „Przebudzenie” tabletu z trybu standby / uśpienia trwa ułamek sekundy.

Przeglądanie stron internetowych na tablecie musi być po prostu przyjemne: czyli szybkie i bezproblemowe. W dwurdzeniowym tablecie Kiano Pro 10 Dual przeglądarka internetowa uruchamia się błyskawicznie. Także strony internetowe ładują się natychmiast. Byłem bardzo zdziwiony szybkością ładowania stron w tym modelu. Dlaczego? Po pierwsze, mam podobny tablet innego producenta i tam ładowanie stron trwa czasami dosłownie około minuty (!) – a tutaj maksymalnie kilka sekund. Po drugie, na tablecie marki Kiano witryny internetowe wczytują się dosłownie szybciej, niż w moim laptopie, który przecież ma o wiele mocniejszą konfigurację sprzętową (m.in. 4GB pamięci RAM).

Jeśli w tej chwili kupisz tablet Kiano Pro 10 Dual, będziesz mieć dostępne około 1GB pamięci na instalowanie aplikacji (gier, programów użytkowych). Jednak pierwsze egzemplarze wypuszczone do sprzedaży oferowały tylko 0,5GB miejsca na aplikacje. Jest jednak sposób, aby obejść to ograniczenie i cieszyć się większą pojemnością (dostępnością) pamięci dla instalowania programów na tablecie Kiano.