Potrzebujesz właściwej ochrony ekranu Twojego urządzenia mobilnego? Folia musi być dobrej jakości i chronić tablet przez długi czas? A jednocześnie chciałbyś dostać 2szt po cenie 1 sztuki? Oto, czego potrzebujesz:
Folia z poliwęglanu chroniąca matrycę tableta Kruger & Matz KM 0794
Uwaga: masz w pakiecie dwie sztuki w cenie 1 sztuki!

Dlaczego zachęcamy, by wybrać tę poliwęglanową folię do tabletu:
- Jest solidna - po nałożeniu folii na szkło tabletu będziesz używać go setki razy, a folia z poliwęglanu ochroni szkło tableta przed przypadkowym uszkodzeniem.
- Jest dopasowana - jest to warstwa z poliwęglanu wykonana specjalnie pod dany tablet, co znaczy, że będzie dostosowana do rozmiarów szkła (matrycy) tabletu Kruger Matz KM0794. Nie będziesz musiał tej folii ciąć do wymiaru we własnym zakresie.
- Jest to poliwęglanowa trójwarstwowa folia - dlaczego aż 3 powłoki naszej folii? Oto powody: - warstwę numer jeden (1) ściągasz zanim nakleisz folię właściwą (2) na ekran, - druga (środkowa) warstwa (2), to ta właściwa, którą przykładasz na wyświetlacz, - powłokę oznaczoną numerkiem trzecim (3) odklejasz na końcu, po naklejeniu folii właściwej (2). Co poniektórzy sprzedający mają w ofercie dwuwarstwowe folie ochronne, błędnie informując, iż 3-cia folia jest zbyteczna. I tutaj wprowadzają w błąd. Jeśli folia nie miałaby 3-ciej warstwy, folia mająca ochraniać stale tablet mogła by szybko się porysować podczas transportowania, wkładania i wyjmowania z koperty ochronnej, osadzania na ekranie tabletu, czy ostatecznie w trakcie likwidowania ewentualnych pęcherzyków powietrza pod poliwęglanem.
- Dajemy Ci 2 folie ochronne w zestawie! - postanowiliśmy w jednym opakowaniu umieszczać 2 folie. Dlaczego? Abyś posiadał zapasową: jeśli pierwsza się zużyje, użyjesz 2-gą - dzięki temu zaoszczędzisz czas i pieniądze, bo nie będzie konieczności następny raz kupować - przyoszczędzisz na cenie kupienia następnej folii ochronnej, jak również ewentualnych wydatkach na przesyłkę.
- Nie pozostawia odcisków - za pomocą użycia tzw. technologii bez kleju, folia ochronna doskonale przylega do powierzchni ekranu tableta bez zastosowania zwykłego kleju; dzięki temu po ściągnięciu folii nie pozostają nawet znikome smugi na pokrywie szklanej, a Twój tablet prezentuje się jak prosto ze sklepu.
- Folia dokładnie przywiera do wyświetlacza – dodajmy, że należy folię dokładnie założyć.
- Uratujesz szkło tableta Kruger & Matz KM 0794 przed pęknięciem, jeżeli przypadkowo urządzenie mobilne wyleci z dłoni. Zwróć uwagę, że użycie folii nie zapewnia pełnej pewności, iż w czasie uderzenia z wysoka wyświetlacz nie uszkodzi się. Jednak mając przyklejoną powłokę ochronną (folię) wielokrotnie powiększasz szansę na wyjście w całości z upadku.
- W pudełku z foliami otrzymasz w gratisie 2 ściereczki z mikrofibry, dzięki którym przygotujesz wyświetlacz tableta przed naklejeniem naszej warstwy z poliwęglanu.

Oto parametry oferowanej folii ochronnej do tableta:
- Długość i szerokość: dopasowane do tabletu Kruger & Matz KM 0794 (łącznie z odpowiednio zaokrąglonymi narożnikami).
- Materiał: poliwęglan - jest to tworzywo światłoprzepuszczalne, z doskonałą wytrzymałością mechaniczną. Ma świetną wytrzymałość na uderzenia, około dwieście do trzystu razy większą niż zwykłe szkło.
- Sposób nakładania: jest to tzw. folia bez kleju, co oznacza, że "materiał klejący" jest nie do wykrycia gołym okiem a także nie zostawia jakichkolwiek pozostałości na wyświetlaczu urządzenia mobilnego - to bezsprzeczna zaleta.
- Materiał na sto procent bezpieczny dla wyświetlaczy dotykowych.
- Nie wpływa negatywnie na czułość wyświetlacza. Możesz też bezproblemowo używać rysik pojemnościowy (poprzez materiał poliwęglanowy).
- Po zamontowaniu folii poliwęglanowej nie pojawiają się jakiekolwiek odkształcenia wyświetlanego na tablecie obrazu, jak to się zdarza przy niedrogich foliach tego typu.
- Nie zwija się i nie ulegnie odklejeniu od tabletu.
- Po naklejeniu większa część zadrapań i zmatowienia szkła tableta (jeśli takowe wcześniej były) jest nie do zauważenia.
- Nasza folia jest wodoodporna.
- Wzmacnia i zabezpiecza szybkę ekranu tabletu przed rozbiciem.

Jest to folia ochronna dokładnie dopasowana do tabletu Kruger & Matz KM 0794, co oznacza, że będzie spasowana do Twojego tabletu.

Nałożenie folii jest niezmiernie proste – poradzisz sobie na 100%. W boksie, w jakim będziesz miał od nas 2 sztuki folii jest zamieszczona krótka procedura nakładania folii.
Żeby jeszcze uprościć Ci zadanie - pod spodem zamieszczamy jasną procedurę naklejania folii ochronnej na tablet.
Instrukcja zakładania folii
- Wytrzyj wręcz pedantycznie (bardzo dokładnie) wyświetlacz tabletu.
- Odklejaj stopniowo pierwszą warstwę, równocześnie przykładając folię na szybę tabletu.
- Zlikwiduj pęcherze powietrza. Możesz zrobić to palcami albo np. z pomocą karty bankomatowej lub innej.
- Na końcu - usuń drugą okładzinę folii - na powierzchni szklanej pozostanie folia docelowa.

Rekomendujemy nabycie naszych sprawdzonych folii. Oprócz pokrowca na tableta Kruger Matz KM0794, folia ochronna jest podstawowym akcesorium, które warto kupić, dla ochrony tabletu.