Oczekujesz porządnej ochrony szkła Twojego tabletu? Folia z poliwęglanu ma być bardzo dobrej jakości i chronić tablet przez wiele miesięcy? A jednocześnie chcesz nabyć 2 szt. po cenie jednej folii? Oto rozwiązanie:
Poliwęglanowa folia chroniąca matrycę tabletu Toshiba Encore 2 WT10-A
Uwaga: masz w pakiecie dwie sztuki w cenie jednej!

Dlaczego warto wybrać naszą folię ochronną do tableta:
- Jest trwała - po nałożeniu naszej folii na ekran dotykowy tabletu będziesz użytkować go setki razy, a folia ochronna ochroni ekran tabletu przed przypadkowym uszkodzeniem.
- Jest odpowiednich wymiarów - jest to warstwa z poliwęglanu wykonana specjalnie pod dany tablet, co znaczy, że będzie dopasowana do rozmiarów szkła (matrycy) urządzenia mobilnego Toshiba Encore 2 WT10-A. Nie będzie potrzeby jej docinać.
- Jest to folia składająca się z 3 warstw - dlaczego aż 3 powłoki tej folii? Oto powody: - warstwę oznaczoną jedynką (1) odciągasz zanim nałożysz powłokę numer dwa (2) na szybę, - warstwa numer dwa (2), to ta właściwa, którą osadzasz na szkło tabletu, - warstwę (3) usuwasz na końcu, po naklejeniu płaszczyzny właściwej (2). Co poniektórzy sprzedawcy mają w ofercie 2-warstwowe folie ochronne na tablety i smartfony, myląco podając, że 3-cia powłoka jest niepotrzebna. Jest to nieprawdą. Jeśli folia ochronna byłaby pozbawiona 3-ciej warstwy, warstwa mająca ochraniać stale tablet mogła by szybko się porysować w czasie transportowania, wkładania i wyciągania z koperty ochronnej, osadzania na ekranie tabletu, czy ostatecznie podczas usuwania ewentualnych bąbelków powietrza pod poliwęglanem.
- Dajemy Ci dwie sztuki! - zadecydowaliśmy w jednym opakowaniu umieszczać dwie folie ochronne. Czemu? Abyś miał rezerwową: kiedy pierwsza się zużytkuje, wykorzystasz drugą - przez to zaoszczędzisz sporo czasu i pieniądze, ponieważ nie będziesz musiał następny raz kupować - przyoszczędzisz na cenie zakupu drugiej folii ochronnej, jak również potencjalnych kosztach przesyłki.
- Nie zostawia smug - dzięki zastosowaniu tzw. bezklejowej technologii, folia ochronna perfekcyjnie przylega do powierzchni szklanej urządzenia mobilnego (tabletu) bez użycia standardowego kleju; dzięki temu po zdjęciu folii nie pozostają żadne zabrudzenia na pokrywie szklanej, a Twój tablet wygląda niczym prosto ze sklepu.
- Folia dokładnie przylega do powierzchni tabletu – rzecz jasna, należy folię dokładnie nałożyć.
- Uratujesz szkło Twojego tabletu Toshiba Encore 2 WT10-A przed pęknięciem, gdy przez przypadek urządzenie mobilne wyślizgnie się z rąk. Miej na uwadze, że użycie nawet najlepszej folii nie zapewnia pełnej pewności, iż w momencie uderzenia z pewnej wysokości matryca tableta nie uszkodzi się. Niemniej jednak posiadając założoną poliwęglanową folię znacząco podnosisz prawdopodobieństwo na wyjście w całości z upadku.
- W zestawie dostaniesz w bonusie 2 szmatki z tzw. mikrofibry, dzięki którym przeczyścisz wyświetlacz tableta przed założeniem naszej warstwy z poliwęglanu.

Oto dane użytkowe przedstawianej poliwęglanowej folii ochronnej do tableta:
- Długość i szerokość: dopasowane do tabletu Toshiba Encore 2 WT10-A (łącznie z zaokrąglonymi narożnikami).
- Tworzywo: poliwęglan - jest to tworzywo które przepuszcza światło, z bardzo dobrą wytrzymałością mechaniczną. Ma świetną odporność na czynniki mechaniczne, nawet dwieście do trzystu razy większą niż zwykłe szkło.
- Technika nakładania: jest to tzw. folia bez kleju, przez co uzyskujemy efekt, gdzie "materiał klejący" będzie niewidzialny a także nie pozostawia najdrobniejszych śladów na wyświetlaczu urządzenia mobilnego - to bezsprzeczna zaleta tego typu folii.
- Materiał na 100% bezpieczny dla wyświetlaczy z dotykiem.
- Nie oddziaływuje negatywnie na czułość wyświetlacza. Będziesz także swobodnie wykorzystywać rysik pojemnościowy (przez materiał poliwęglanowy).
- Po osadzeniu folii ochronnej nie pojawiają się żadne odkształcenia wyświetlanego na tablecie obrazu, jak to ma miejsce przy tańszych foliach.
- Nie zwija się i nie ulegnie odklejeniu od tabletu.
- Po instalacji większość zarysowań i zmatowienia szkła tableta (jeśli takie wcześniej były) będzie niewidocznych.
- Folia jest wodoodporna.
- Wzmacnia i ochrania szkło ekranu tabletu przed uszkodzeniem.

Jest to folia dopasowana do tabletu Toshiba Encore 2 WT10-A, co oznacza, że będzie bezbłędnie dopasowana do Twojego urządzenia.

Nałożenie folii jest zupełnie łatwe – poradzisz sobie na sto procent. W boksie, w którym dostaniesz od nas folie ochronne znajduje się przejrzysta procedura osadzania folii.
Dla ułatwienia - poniżej przedstawiamy jasną procedurę nakładania folii ochronnej na tablet.
Procedura nakładania folii ochronnej na tableta
- Przetrzyj wręcz pedantycznie (bardzo dokładnie) szybkę tabletu.
- Odklejaj stopniowo warstwę folii z numerem jeden, równocześnie przykładając folię na ekran tabletu.
- Zlikwiduj pęcherze powietrza. Powinieneś wykonać to palcami czy też np. z pomocą karty bankomatowej lub innej.
- I w końcu - ściągnij drugą okładzinę - na szkle będzie tylko folia docelowa.

Polecamy Ci nabycie naszych sprawdzonych folii. Oprócz pokrowca na tableta Toshiba Encore 2 WT10-A, folia z poliwęglanu jest podstawowym akcesorium, które powinno się kupić, dla bezpieczeństwa tabletu.