Etui obrotowe Apple iPad 2,3,4 zostało zaprojektowane wprost dla posiadaczy tabletów tej właśnie marki więc idealnie przylega do urządzenia dzięki czemu masz pewność, że nie wyślizgnie się przypadkowo i co najważniejsze nie rozbije się lub nie uszkodzi.
W dodatku elastyczna gumeczka na zewnątrz zabezpiecza futerał przed przypadkowym otwarciem.
Pokrowiec został wykonany z eko-skóry, a oferujemy go w trzech kolorach: czarnym, czerwonym i białym. Posiada otwory umożliwiające wygodny dostęp do wszystkich portów i elementów obsługi, dzięki czemu możesz nawigować urządzeniem bez konieczności wyciągania go z pokrowca.
Funkcja obrotowa daje możliwość zmiany pozycji urządzenia o 360 lub 90 stopni dzięki czemu ustawiasz swój tablet w wygodnej dla siebie pozycji i jeśli chcesz przeglądać strony internetowe, czy czytać e-booki, wystarczy że obrócisz tablet w pokrowcu.
Pokrowiec może służyć jako podstawka multimedialna do oglądania filmów lub zdjęć i posiada dwa stopnie nachylenia, które zmieniasz w zależności od potrzeb.
Futerał wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, które są odporne na ścieranie więc z pewnością posłuży Ci przez długi czas.




